Jump to content
Sign in to follow this  
szostekf

Borelioza przebieg choroby u Polaka

Recommended Posts

Witam Polaków i Słowian

U mnie w czasie jak jeszcze był rumień po kleszczu zaczęły się problemy ze snem, nocne poty obniżona temperatura 36C odczucie osłabienia i zimna 12-14 godzin spędzałem w łużku. Po zniknięciu rumienia sytuacja nie poprawiał się że w końcu w 5 tygodniu nakłoniło mnie to do wzięcia dexocycliny, której wziąłem trzy tabletki po tym dostałem wysypki i tabletki trafiły do toalety. Po tabletkach była poprawa dwa dni.

Dalsze dwa tygodnie kryzysu i w 7 nastąpiła poprawa tak, że obecnie czuje się dobrze. Przez cały okres piłem czystek nalewka ze szczeci do czasu problemów z wątrobą, nalewkę czarny orzech z piołunem i goździkiem od 6 tygodnia, do tego dużo witaminy C o raz D z mk7.

W 5 tygodniu przed tą dexocyclina zrobiłem morfologię i mocz wszystkie wyniki w normie poza niewielkim podwyższeniem monocytów.

W 7 tygodniu Test Elista IGM 7.3 (-)  IGG 17.75 (niejednoznaczny)     norma  >16  16-22   >22 

Lekarz rodzinny twierdzi że samowyleczenie może się zdarzyć ale bardzo rzadko.

Lek Kaliszczak 6 tydzień choroby Rzeszów Pro Familia poinformował mnie, nie ma koinfekcii bo dobre wyniki morfologii, zapisał 25 dni Ceftraiaxone 500mh 2x dziennie. Mam uczulenie na penicylinę oraz dexocyklinę dobrej szwedzkiej firmy i jest dobrze oczyszczony nie jak jak inne antybiotyki za 6zł. Oczywiście nie biorę tej trutki bo można po tym obleźć ze skóry, stracić wątrobę jelita jak i szpik kostny, srać krwią tak pisze w ulotce. Dodatkowo dowiedziałem się że sam nie doje do siebie i odstanę zapalenia narządów wewnętrznych pogorszy mi się wzrok zapalenie stawów itd.

W miedzy czasie przeszukuje internet i szukałem czy można samemu się wyleczyć bez antybiotyku tylko przy wsparciu ziołami. Znalazłem artykuł naukowy o przebiegu Boreliozy z niego zamieszczam wykres.699396300_Przebiegbezleczenia.png.34203b2c0fc50b5993330b78fa6f5bbe.png

Z wykresu wynika, że rumień występuje od ukąszenia do 1 miesiąca w 80%-90% przypadków. wtedy też można wykryć krętki wykres niebieski u dołu (potem już ich w organizmie nie znajdziesz). Od 1 do 3 miesiąca pojawiają się zaburzenia neurologiczne w 20 %przypadków. W późnym okresie 4 -12 miesięcy mogą pojawić się dwa rodzaje zaburzeń Mięśniowo szkieletowe 60% przypadków oraz późne neurologiczne 10% przypadków po 12-13 miesiącach tylko 10-15 % chorych odczuwa dolegliwości. to znaczy 90% dochodzi do siebie samoczynnie następuje samouleczenie. Niestety choroba trwa bardzo długo do 10-12 miesięcy.

Taki sam wynik 90% wyjdzie nam jeśli skorzystamy z faktu, że w społeczeństwie 10% ludzi ma przeciwciała i nie choruje a w  śród leśników 50%. W Polsce to 3 600 000 osób. Te osoby które są leczone trutką to 10 000 rocznie powiedzmy od 30 lat bo przed 1990 nie znali tej choroby. Stąd mamy w Polsce 300 000 leczonych antybiotykami i chorujących na chroniczna boreliozę. 3 600 000/300 000 = 12% wszystkich mających styczność z krętkiem.

Według mnie to właśnie leczenie tymi medycznymi trutkami powoduje dalsze konsekwencje. Jak by wyglądał powyższy wykres jeśli w ciągu tych 12 miesięcy kiedy organizm walczy z chorobą podać mu truciznę, która osłabia układ immunologiczny uszkadza wszystkie narządy w organizmie ???

Czy jest ktoś kto choruje na przewlekłą boreliozę i nie brał antybiotyków przez 3-4 tygodnie ??? Ja choć jestem wrogo nastawiony do trucizn medycyny wstawałem w nocy zlany potem i miałem już łykać ale na szczęście odkładałem to do rana. Choć trzy dawki trucizny przyjąłem na szczęście reszta wylądowała w sraczu i tak wam radzę.

Dlatego mają tu ogromne pole do popisu specjaliści z bio rezonansem, plazmą i ziłami które to metody nie działają ale pacjent sam dochodzi do siebie oraz innymi wynalazkami. Można na tym nieźle zarobić, jak ktoś jest chory dwa tygodnie to leci do konowała w przypadku gorączki Covidowej wystarczy 3 dni a tu taka gratka dla konowałów i pożal się boże znachorów 12 miesięcy pola do popisu.

Według mnie koncerny farmaceutyczne mogą maczać palce w dystrybucje ziół bo już przecież chcieli zabronić ich dystrybucji, to dlaczego nie dodawać do ziół czegoś co wzmocni objawy choroby jak to jest z lekami (które potwierdzają diagnozę) i na tym zarobią a klient i tak do nich przyleci i weźmie legalną trutkę. Przecież wiadomo co robią z marihuaną , czym ją zaprawiają podobnie jak dopalacze tak, żeby załatwić młodych ludzi. Ja sam nie kupiłem marihuany tylko ją sam wyhodowałem bo bałem się że tym co sprzedają się załatwię (według mnie 6 na 10 ziół może być zaprawionych jakimś syfem).

Marihułaną leczyłem się 6 lat temu po wstrząsach po penicylinie (otruty przez konowałów) i wtedy to miałem objawy boreliozy totalne osłabienie, problemy kardiologiczne po pół roku jak skończył się jod w organizmie, włosy rosły mi dwa razy szybciej bule mięśni, pół roku nie przespałem całej nocy, nocne poty ale testy boreliozy były ujemne, po tym dwa lata dochodziłem do siebie odwiedziłem dzisięciu kardiologów, jak bym jadł to co mi zapisują nasennego i psychotropy to chyba bym był już trupem.

Tak jak z katarem ile trwa katar leczony tydzień a nie leczony też tydzień to idź do ż.........o konowała to potrwa dwa lata.

Polecam filmy Adama Szydłowskiego o oszustwach medycznych:

https://www.youtube.com/watch?v=xJRbJWpyy7g
https://www.youtube.com/watch?v=Dg79IGsOIwY&t=528s
https://www.youtube.com/watch?v=8GvW4hlYRyI
https://www.youtube.com/watch?v=h4FGvMG9yEc

Oni stosują różne metody zarażania rozpylanie smarowanie klamek klawiatur napromieniowanie mikrofalą, tak wiec zastanów się czy nie jesteś niewygodny dla kogoś w pracy z kim pracujesz i czy twój system odpornościowy nie jest osłabiony z powodu innych przyczyn, kto częstuje się ciastkami czy herbatą jakimi korytarzami chodzisz. Testy mogą dawać wynik zależny od tego kim jesteś i w jakiej bazie się znalazłeś bo maszyny wykonujące testy są podłączone do internetu a analityk wpisuje pesel pacjenta wykonując badanie. Badź co bądź była przeprowadzona zmasowana komputeryzacja systemu służby zdrowia a oni nie mieli by takiej władzy jeśli nie stosowali by tak barbarzyńskich metod bo nie są mondżejsi tylko to zwykli okaleczeni i ograniczeni bandyci. Takimi metodami doprowadzili USA do upadku i teraz dolarem można podetrzeć sobie dupę.

Pozdrawiam Polaków i Słowian

 

   

 

Edited by szostekf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam, że ten najlepszy wykres przebiegu choroby jest sporządzony przez jakiegoś naukowego imbecyla. Otóż jeśli popatrzymy na wykres czerwony, rumień wędrujący wiadomo, że pojawia się do 30 dni oraz trwa 3-4 tygodnie więc wykres powinien być trójwymiarowy informować o początku końcu choroby albo czasie trwania., co do pozostałych wykresów podobnie to fack jakiegoś naukowego imbecyla.

Taki wykres może przedstawiać rozkład prawdopodobieństwa początku choroby ale musiał by być unormowany do 0.8 (pole pod wykresem) a skala 100% jest na co potrzebna? Po prostu osoba rysująca ten wykres nie maiła pojęcia co to funkcja, rozkład prawdopodobieństwa a co dopiero mówić o  lekach które wam proponują.

Takie zadanie: próba 100 osób ugryzionych, 80 pojawił się rumień. 10 pojawił się rumień w pierwszym tygodniu, 50 w drugim tygodniu, 20 w trzecim tygodniu. Po unormowaniu podzieleniu przez 100 możemy dostać coś takiego jak na wykresie, ale 80% nie będzie na osi odciętych co sugeruje te 80% przypadków tam będzie 0,5, a całka z rozkładu to te 0.8. Czyli prawdopodobieństwo, że osobie ugryzionej pojawi się rumień. 

Dodatkowo u tych którym pojawił się rumień w pierwszym tygodniu u 2 osób trwał 3 tygodnie a u 8 osób 4 tygodnie, w drugim tygodniu 10 osób trzy tygodnie 40 osób 4 tygodnie, w trzecim tygodniu u 5 trwał 3 tygodnie a u 15 trwał4 tygodnie. Nie da się tego przedstawić na takim wykresie.

Taki przebieg choroby można może jako tako modelować za pomocą łańcucha markowa.

Co może proponować wam naukowy debil, dać trutkę którą truli ż...w w obozie i dlatego tak potem wyglądali teraz się na nas za to mszczą.

Przed leczeniem boreliozy zaglądnij na oddział onkologii a zobaczysz jaki jest poziom medycyny i w jakim świecie żyjesz !!!

Edited by szostekf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...