Jump to content
Sign in to follow this  
Mrówka

Zioła? Olejki?

Recommended Posts

Co sądzicie? Co widzieliście? Może sami po sobie coś...? ?

Ja chciałabym dołączyć zioła do moich abx, ale zobaczymy, jak się sprawy ułożą...

Myślę też, że na same zioła bym się nie zdecydowała, tak... choć może gdyby to było świeże zakażenie, to może, może... ?... tak czy tak - gardzić nimi raczej nie należy... ?.

Pozdrowienia.

Testowałem zioła Buhnera, obserwowałem swój organizm, przez jakiś czas byłem mocno sceptyczny aby podejść do tego obiektywnie i teraz wiem na 100%, że to działa.

Robiłem wiele podejść i moje testy trwały gdzieś 3 lata, czyli okresy bez Buhnera i okresy z Buhnerem. Czasami pojedyncze zioła, czasami łączenie kilku żeby zobaczyć jak organizm się zachowuje.

A co do łączenia abx + zioła to z tego co wiem, to bez problemu wiele osób to stosuje.

?

• Thanks 1

@Fito, tak właśnie słyszałam, że można, myślę warto spróbować. Postaram się. Teraz wszystko utrudnione, telefonicznie... może sytuacja się uspokoi, to wtedy...

A aktualnie? Dalej jesteś na ziołach? Nalewki rozumiem też...? Ja nie mogę za nic żadnych nalewek, próbowałam bodajże 2 lata temu... ?...

I dajesz radę funkcjonować w miarę normalnie? Nie myślisz o wprowadzeniu abx?

Teraz stosuję różne zioła wybiórczo, nalewki od czasu do czasu (niedawno zacząłem też robić swoje). Niedługo chcę stosować zioła w bardziej przemyślany i zorganizowany sposób. stworzyć coś na zasadzie protokołu dopasowanego do siebie. W protokole Buhnera masz kilka ziół podstawowych i całą masę, którą dobiera się indywidualnie, pod pacjenta ?

46 minut temu, Mrówka napisał:

I dajesz radę funkcjonować w miarę normalnie? Nie myślisz o wprowadzeniu abx?

Pytanie czym dla kogo jest normalność ? Ja już się przyzwyczaiłem do nienormalności, o abx nie myślę. Mam bardziej objawy kardiologiczno-neurologiczne, a do tego cała masa innych, problemy ze wzrokiem, które są okresowe, czasami widzę dobrze a czasami tragiczne, itd. Nie mam klasycznych bólów stawów, problemów z chodzeniem itp.

1 godzinę temu, Fito napisał:

Pytanie czym dla kogo jest normalność ? Ja już się przyzwyczaiłem do nienormalności, o abx nie myślę.

Cóż, miałam na myśli czy jesteś w stanie ogarnąć koło siebie, pracować... żyć... jako tako - ale żyć? ?

A celować z ziołami pod samego siebie, tak konkretnie, to zapewne się opłaci, tylko cierpliwości, systematyczności.

Jako tako jestem. Często jest to męczarnia, ale nie ma co narzekać bo jest wiele osób, które mają gorzej ode mnie. Pracuję normalnie ? A jak z Tobą?

Rozumiem. Dobrze, że tak ładnie dajesz radę ?, oby tak dalej. Wracaj do zdrowia.

Ojej... Ojej... My chyba zakończyliśmy etap walki o życie, teraz walczymy o zdrowie... ze mną to ciężko, ale powoli do przodu. ?!

?