Jump to content

Admin

Administrators
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Admin last won the day on September 2 2019

Admin had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Admin

 • Rank
  Świeżak

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Admin

  Cześć. ?

  Możesz to robić w formie dowolnej, Twój dziennik = Twoje prywatne miejsce na forum i nikt nie będzie Ciebie oceniał, także możesz tam pisać na co masz ochotę, nie patrząc jak kto zareaguje i co sobie pomyśli. Co do dziennika admina to pomyślimy ;)
 2. Admin

  Cześć. ?

  Ale nie musisz opisywać przeszłości, możesz zacząć od teraźniejszości skoro i tak się leczysz ? Nie namawiam, jedynie próbuję zainspirować ?
 3. Admin

  Cześć. ?

  @Mrówka rozważałaś założenie własnego dziennika? https://lymeforum.pl/forum/7-dzienniki-użytkowników/
 4. Admin

  Czołem

  Witaj na forum! ?
 5. Admin

  Cześć. ?

  Właśnie o to chodzi, że grupy FB nie każdemu pasują, a dodatkowo nie każdy chce się afiszować ze swoim stanem zdrowotnym, a tam ciężko zachować anonimowość. Dodatkowo forum ma taką przewagę, że wątki są uporządkowane tematycznie. Na FB nie dość, że pojawiają się w kółko te same pytania, to wszystko szybko ginie w tym całym chaosie. LymeForum ma zaledwie kilka miesięcy, jestem pewny, że z biegiem czasu będzie tutaj wiele ciekawych osób oraz nie jeden temat do przedyskutowania.? Jeszcze raz - fajnie, że tutaj zawitałaś i do zobaczenia w innych wątkach ?
 6. Admin

  Cześć. ?

  Cześć Mrówka :) Witaj na forum, miło, że do nas dołączyłaś!
 7. W tym temacie będziemy umieszczać zmiany na forum, w szczególności te, które są ważne z punktu widzenia użytkownika. 24.04.2019 Wprowadzone zostały przede wszystkim zmiany związane z rejestracją nowych kont. Od teraz podczas rejestracji można: użyć nazwy dwuczłonowej dla swojego konta (przykład: Jan Kowalski), wcześniej jedyną możliwością była nazwa jednoczłonowa (przykład: JanKowalski) używać polskich znaków, co wcześniej również było niemożliwe Myślę, że wiele osób miało problem z rejestracją na forum z powyższych przyczyn. Od teraz rejestracja jest bezproblemowa.
 8. Od teraz można rejestrować konta z polskimi znakami!

 9. Witam serdecznie Zbyszku!
 10. Naukowcy z Louisiana State University proponują nową metodę walki z kleszczami, która może zmniejszyć liczbę przypadków przekazywanych nam przez nie chorób. Chodzi o podanie pajęczakom substancji, które zakłócają gospodarkę jonową ich gruczołów ślinowych, znacznie ograniczają wydzielanie śliny i zmniejszają zagrożenie zakażeniem. Testowane preparaty zmniejszyły wydzielanie śliny nawet o 95 proc. i skróciły czas życia kleszczy do niespełna 12 godzin. Metodę opisano podczas konferencji American Chemical Society Fall 2019 National Meeting & Exposition w San Diego. Czytaj całość: https://twojezdrowie.rmf24.pl/porady/news-nowy-sposob-na-kleszcze,nId,3169347
 11. Drogi użytkowniku ? Wykryłeś błąd w działaniu forum? Coś jest źle skonfigurowane? Coś działa nie tak jak powinno? Zgłoś to w tym temacie lub wyślij mi prywatną wiadomość! Robiąc to sprawiasz, że miejsce to staje się lepsze. Pozdrawiam, Admin
 12. No i mamy pierwszy dziennik. ? Będę śledził, powodzenia w leczeniu!
×
×
 • Create New...